logo
A powerful architecture & Construction theme. Construct your website in the perfect Ratio.
Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula
 

Mirusiųjų transportavimas

Mirusiųjų pargabenimas iš užsienio

Jei jus užklupo sunki akimirka, nes mirė jūsų artimasis užsienyje – nors ir negalim palengvinti jūsų skausmo dėl netekties, bet padėsim jums organizuojant tinkamą mirusiojo pargabenimą į Lietuvą ir atsisveikinimą.

Operatyviai organizuojam, sutvarkom reikalingus dokumentus, gauname leidimus ir pargabename mirusiuosius iš visų pasaulio šalių. Visose Europos šalyse bei kaimyninėse artimųjų ir vidurio rytų šalyse veikiame ir dirbame tiesiogiai be tarpininkų, turime šioje veikloje tikrai didelę patirtį.

Pargabenimai iš egzotinių ir tolimųjų šalių vykdomi kartu su partneriais Londone. Taip pat organizuojame ir teikiame kremavimo paslaugas užsienio šalyse.

Visų leidimų, dokumentų sutvarkymas ir mirusiojo pargabenimas paprastai užtrunka nuo 3-ų dienų iki kelių savaičių, priklausomai nuo to, ar užsienio šalyje yra vykdomas tyrimas dėl mirties aplinkybių ar ne, kokia yra toje šalyje dokumentų ir leidimų išdavimo tvarka, nes dokumentus galima pradėti tvarkyti tik tos šalies policijos pareigūnams pabaigus tyrimą dėl mirties aplinkybių, jei toks buvo vykdomas. Dokumentų parengimas ir leidimų gabenti mirusįjį dažniausiai trunka nuo 2-ų iki 7-ių darbo dienų.

Susisiekite su mumis ir mes nemokamai įvertinsime jūsų situaciją, per kiek laiko ir kaip būtų galima pargabenti jūsų artimąjį, susisiekę su tos šalies pareigūnais.

Mirusiojo parvežimo kaina priklauso nuo konkrečios situacijos ir šalies, kurioje yra mirusysis. Kaina susideda iš kelių skirtingų dalių, kurios stipriai skiriasi priklausomai nuo šalies, net ir Europoje:

Išlaidos, sumokamos tos šalies vietinei laidojimo įmonei ar morgui už mirusiojo pervežimą iš įvykio vietos, saugojimą šaldytuve ir pan. – šios išlaidos gali kisti nuo 0 (pvz. Anglijoje) iki 2500 Eurų organizuojant mirusiojo pargebenimą (kaip pvz. iš Prancūzijos);

Dokumentų išdavimo išlaidos ir rinkliavos vietinėms institucijoms. Paprastai tai būna nuo 50 (pvz. Anglijoje) iki 500 eurų (pvz. – Italijoje);

Kūno parengimo pargabenimui išlaidos – balzamavimas (esant poreikiui, jei gabenama lėktuvu – privalomai. Europoje kaina, priklausomai nuo šalies svyruoja nuo 200 iki 1000 eurų);

Cinkuotas karstas pargabenimui – kaina, priklausomai nuo šalies, svyruoja nuo 200 (jei vykstame automobiliu ir gabename lietuvišką cinkuotą kartą pargabenimui) iki 1500 eurų parvežimams iš užsienio šalių lėktuvu arba iš Italijos ir Prancūzijos, kur privaloma naudoti tik tose šalyse sertifikuotus cinkuotus karstus);

Tiesioginės pargabenimo išlaidos – jos priklauso nuo atstumo ir konkrečios šalies, bei parvežimui naudojamo transporto rūšies – automobilio ar lėktuvo, orientacinės išlaidos 1000-2400 eurų.

Susisiekite su mumis telefonu arba užpildykite kontaktinę formą ir operatyviai įvertinę konkrečią situaciją mes jums pateiksime tikrai geriausią pasiūlymą.

SIŲSTI UŽKLAUSĄ